2019 Marzec – ISH we Frankfurcie

ABC Solar - ISH Frankfurt Viessmann

Dzięki prywatnej, niemieckiej firmie Viessmann, mieliśmy przyjemność odwiedzić targi ISH we Frankfurcie które odbywały się w dniach od 11 do 15 marca 2019 roku. Targi ISH to największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych. Producenci wyposażenia łazienek i instalacji wodno-sanitarnych zaprezentują nowatorskie rozwiązania i najnowszy design. W segmencie techniki energetycznej i klimatyzacyjnej przedstawione zostaną ekologiczne i energooszczędne technologie: nowoczesne i innowatorskie systemy ogrzewania oraz klimatyzacji budynku, które zapewniają wykorzystywanie energii odnawialnej.

Według niektórych te targi były:

Wszystkie znaki na niebie i ziemi… oraz liczby wskazują, że to była jedna z najbardziej rekordowych edycji targów ISH. W przeciągu 5 dni targowych, ponad 190 tys. zwiedzających z 161 krajów zobaczyło najbardziej innowacyjne i trendowe wyposażenie łazienek, prezentowanych przez największych graczy (2532 wystawców) m.in. z branży łazienkowej.

ryneklazienek.pl

Nie da się ukryć, że rozmiar targów jest ogromny a zdobyte doświadczenie bezcenne. Dzięki takim wydarzeniom jesteśmy na bieżąco z nowościami technologicznymi. Targi ISH utwierdzają nas również w przekonaniu iż dobrze robimy zakładając produkty firmy Viessmann. Wieloletnie doświadczenie, bo już od 1917 roku firma Viessmann istnieje na rynku a swoje produkty podnosi na zupełnie nowe poziomy. Świadczy to też fakt, że firma Viessmann założyła w roku 2003 Policealne Studium Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann, będące szkołą o ścisłym nastawieniu na kształcenie w zakresie zastosowania systemów grzewczych.

Jeśli współpracować – to tylko z najlepszymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *