2019-06-23 – Powitanie Wakacji W Niegowie Z ABC Solar

Niegowa - Mapa - Śląsk

Cykliczna impreza organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Niegowie w tym roku obfitowała w wiele ciekawych wydarzeń. Przez godzinę występowali najlepsi uczestnicy Jurajskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Niegowa 2019. Około godziny 17.00. Wójt Gminy Niegowa Mariusz Rembak i Przewodnicząca Rady Gminy Niegowa Zofia Kasznia wręczyli laureatom nagrody. Następnie na scenę wkroczyły Niegowskie Iskierki – dziecięcy zespół taneczny prowadzony przez Katarzynę Miklas. Około godziny 17:40 odbyło się niecodzienne wydarzenie. Jubileusz 95-lecia obchodziło Koło Gospodyń Wiejskich w Niegowie. Na ręce Przewodniczącej Koła Elżbiety Baryły, Wójt Gminy i Przewodnicząca Rady Gminy przekazali kosz kwiatów oraz pamiątkową statuetkę. Do życzeń dołączyli, Poseł na Sejm RP Mariusz Trepka poprzez asystenta biura Angelikę Psonkę oraz Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak.

Przedsięwzięcie wsparli: Krakowski Bank Spółdzielczy oddział w Niegowie, Stokrotka z Niegowy, firmy ABC Solar z Sokolnik, E-Solaris z Ludwinowa.

Naturalnie nie mogło Nas tam zabraknąć, w ten gorący dzień każdy mógł ochłodzić się przy pompie ciepła napędzaną energią słoneczną. Idealne rozwiązanie, biorąc pod uwagę iż słońca nie brakowało przez cały dzień.

Przeczytaj więcej na temat wydarzenia na stronie Niegowa.pl.

1 myśl na “2019-06-23 – Powitanie Wakacji W Niegowie Z ABC Solar”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *