Konkurs Bryka Hydraulika

ABC Solar - Pojazd

Niedawno odbył się konkurs dotyczący pojazdu firmowego, a najlepiej opisuje sam autor na czym polega konkurs oraz co było brane pod uwagę.

Konkurs Bryka Hydraulika to plebiscyt, który ogłosiliśmy z okazji pierwszej części cyklu Instalator od Środka. Dzięki niemu, redakcja portalu Czas Na Hydraulika wybrała najlepszą Brykę Hydraulika naszej społeczności. Braliśmy pod uwagę 3 czynniki: estetykę zewnętrzną (tzw. wrażenia artystyczne 🙂 ), zabudowę wewnętrzną, a także kreatywność. Łącznie otrzymaliśmy aż 16 zgłoszeń! Czy więc wybór był prosty? Absolutnie nie 🙂 Właściciele bryk z podium otrzymują gadżety firmowe oraz Planer od Mocnej Firmy, a zwycięzca dodatkowo otrzyma listwę LEDową specjalnie dla swojej Bryki Hydraulika!

czasnahydraulika.pl

Nie chcemy by to było odbierane, że się chwalimy ale skromnie dodamy, że to MY wygraliśmy. Organizator na temat zwycięscy napisał następującą wiadomość.

Bryka Hydraulika firmy ABC Solar to Peugeot Boxer, rocznik 2016r, w dieslu 2,3l. Dodatkowe punkty, które pozwoliły wygrać akurat tej Bryce, przyznaliśmy za własnoręczny projekt i wykonanie zabudowy wewnętrznej – w dostosowaniu do własnych potrzeb. Duża kreatywność, zapewne małe koszty oraz przekonanie nas, że dla chcącego nic trudnego! Dodatkowe atuty to prosta, ale trafiona grafika, dostosowana do samochodu. Serdecznie gratulujemy zasłużonej wygranej! Nagrodą jest lampa LEDowa, dzięki której łatwo rozpoznacie, że nadjeżdża prawdziwa Bryka Hydraulika!

czasnahydraulika.pl

Dziękujemy za wyróżnienie i jednocześnie gratulujemy pozostałym uczestnikom gdyż widać, że nie było łatwo z tak wysoko postawioną poprzeczką. Na drugim miejscu stanął Artur Paliwoda – F.U. Simico, a na trzecim Mateusz Olesek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *