O Firmie

Firma ABC SOLAR zajmuje się między innymi “Pompy Ciepła“, “Kolektory Słoneczne” czy “Rekuperacja“. Działamy na Polskim rynku nie przerwanie od 2008 roku i cieszymy się bardzo dobrą opinią zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w montażu nowoczesnych systemów dzięki którym Twój dom stanie się wygodniejszy w utrzymaniu i tańszy w eksploatacji. Zastosowanie kolektorów słonecznych i wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (tzw.: Rekuperacja), pozwoli na znaczne oszczędności związane z ogrzewaniem domu. System centralnego odkurzania to komfort, wygoda, czystość i zaoszczędzony czas. Wysoka jakość stosowanych przez nas materiałów pozwala na bezawaryjne użytkowanie instalacji przez długie lata. Montowane urządzenia pochodzą od znanych i sprawdzonych producentów z długoletnim doświadczeniem. Wykonujemy projekty, wyceny i kompleksowy montaż systemów oraz zapewniamy wsparcie techniczne w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów czy usterek. Po skończonej pracy pozostawiamy po sobie porządek, staramy się by klienci byli zadowoleni z naszych usług. Dla osób zainteresowanych mamy w siedzibie naszej firmy instalacje pokazowe składające się z:

  • Instalacja Solarna (Trzy korektory TS300H + 300l zbiornik Austria Email)
  • Odkurzacz centralny SC335 Gold

Śledź Nas

ABC Solar - Logo - Pompy Ciepła; Kolektory Słoneczne
Logo ABC Solar

Klient ma możliwość zobaczenia rzeczywistej wydajności tych instalacji. Osoby zainteresowane obejrzeniem instalacji pokazowych prosimy o kontakt pod nr tel. 605-846-665

    Nasza firma ABC Solar swoją siedzibę mieści w Sokolniki 193, 42-320 Niegowa. Usługi świadczymy na bardzo szerokim obszarze, nie tylko na terenie Śląska. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie a każdą instalację przygotowujemy pod wytyczne klienta, dzięki czemu każdy otrzymuje dokładnie to czego potrzebuje – a co najważniejsze, klient nie przepłaca. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetowe a według Nas, najskuteczniejszą metodą na zadowolenie jest otrzymanie dokładnie tego co potrzeba przy stosunkowo niewielkiej cenie. Napisz do nas i poproś o wycenę.