Pompy Ciepła

Pompa ciepła to inwestycja w ochronę środowiska i zdrowie Twoje oraz Twoich najbliższych. Mając ekologiczne źródło ciepła kreujesz dobre wzorce i polepszasz jakość powietrza którym oddychasz. W dzisiejszym świecie to właśnie nieekologiczne systemy grzewcze w głównej mierze powodują coraz bardziej uciążliwy smog w naszym otoczeniu. Z drugiej strony jest to inwestycja, która pozwoli Ci na obniżenie kosztów eksploatacji w przyszłości.

Nie bez znaczenie jest fakt, że posiadając pompę ciepła rośnie wartość nieruchomości i staje się bardziej atrakcyjna podczas odsprzedaży. Jeżeli zdecydujesz się na wykorzystanie pompy ciepła jeszcze na etapie projektowania domu to możesz sporo zaoszczędzić podczas budowy, np. nie potrzebujesz komina na odprowadzenie spalin, nie potrzebujesz kotłowni, nie potrzebujesz przyłącza gazu tudzież miejsca magazynowania paliwa.

Czy wiesz, że pompy ciepła były używane po raz pierwszy ponad 100 lat temu? Od tego czasu ulegają ciągłemu rozwojowi i są obecnie jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej godnych zaufania technologii grzewczych na świecie.

Kilka przykładowych produktów możesz zobaczyć pod adresem: Pompy Ciepła.